Business Security Solutions
امنیت برای ایستگاه کاری و انواع سرویس

جهت استعلام قیمت محصولات سازمانی فرم زیر را دانلود نموده و پس از تکمیل به آدرس info@irdefender.com ایمیل کنید.

دانلود نسخه آزمایشی ویندوز سرور

دانلود نسخه آزمایشی کنسول مدیریتی

محافظت دائمی، مدیریت یکپارچه

امروزه شرکت ها و سازمان ها به دنبال راه حل های امنیتی مقرون به صرفه ای هستند که بتوانند، تهدیدات پیچیده و همواره در حال تغییر، مقابله کنند و در عین حال وقفه و اختلالی در عملکرد عادی آنها به وجود نیاورد.

محصولات ضد ویروس Bitdefender با توجه به بودجه و نیازهای متفاوت شرکت ها و سازمان ها طراحی و تهیه شده اند. محصولات Bitdefender بدون تاثیر بر فعالیت های روزمره سازمان، هزینه های مرتبط با تامین امنیت شبکه را کاهش می دهد.

ضد ویروس Bitdefender یکی از سریع ترین و موثرترین ضد ویروس های جهان است که علاوه بر قابلیت شناسایی و پاکسازی دقیق و کامل انواع بدافزارها، از فناوری های منحصر به فردی برای محافظت و پیشگیری از تهدیدات سایبری برخوردار است.

تامین امنیت با Bitdefender

با استفاده از ضد ویروس Bitdefender شرکت ها و سازمان ها می توانند ایستگاه های کاری (Client) و سرورهای حساس و مهم خود را با حداقل هزینه و نیروی انسانی متخصص، در برابر انواع بدافزارهای شناخته و ناشناخته جدید محافظت کنند.

محصولات ضد ویروس امروزی باید فراتر از شناسایی ساده ویـروس ها، قـادر بـه اعمـال سیاست های امنیتی(Security Policy) سازمان بوده و نظارت کامل بر اجرای صحیح آنها را با حداقل هزینه های مالی و انسانی داشته باشند. به طور ایده آل، ابزار مدیریتی یک ضد ویروس باید قادر باشد به صورت خودکار، دستـگاه های فاقد ضدویروس و خـارج از پـوشش امنیتی سـازمـان را شنـاسایی کرده، نرم افزارهای لازم را بر روی آنها نصب کند، راهکارهای ناسازگار را تشخیص داده و حذف نمـایـد و تنظیمات سیستـم ها را از راه دور بـرای استـمرار سرویس دهی شبکه انجام دهد.

محصولات ضد ویروس Bitdefender این امکانات را در اختیار شرکت و سازمان ها قرار می دهد:

راه انـدازی یک سیستم مـدیـریـت یکپـارچه و متمرکز بـرای نصب، تنظیم و گزارش گیری از تمـام ایستگاه های کاری، سـرورها و دیگر سیستـم های کاربردی در دروازه های (Gateway) شبکه سازمانی (نظیر سرورهای پست الکترونیکی)
ارائه تصویر کامل از رویدادهای امنیتی شبکه
نظارت و کنترل مستمر بر سخت افزارها و نرم افزارهای موجود در شبکه
انجام تنظیمات ایستگاه های کاری و سرورها از راه دور
تهیه گزارش های متنوع جهت اطلاع از میزان آلودگی ها و شناسایی نقاط آسیب پذیر در شبکه

بهینه سازی امنیت شبکه

سیاست های امنیتی (Security Policy) از پیش تعریف شده و آماده با قابلیت تنظیم برای اعمال دقیق تر و کامل تر این سیاست ها در شبکه
شنـاسـایی ایستگاه های کاری خـارج از پـوشش ابـزار مدیریتی ضدویروس و نصب نرم افزار ضد ویروس از راه دور بر روی این ایستگاه های کاری
ارائه گزارش های اختصاصی شده برای نشان دادن تصویری کامل از وضعیت امنیتی شبکه و شناسایی تهدیدات احتمالی
سیستم هشداردهی برای اطلاع مدیران شبکه از بروز تهدیدات به صورت لحظه ای (Real-Time)

به روزرسانی مستمر

فایل های به روز رسانی بانک های اطلاعاتی (Virus Database) و نرم افزار (Engine) ضد ویروس از طریق ابزار مدیریتی به طور مستمر دریافت و در شبکه توزیع می شود. نصب فایل های به روز رسانی می تواند به طور خودکار و آنی صورت گیرد و یا برای نصب در ساعات مناسب، زمان بندی (Schedule) شود.

بسته های نرم افزاری Business Security Solutions

محصولات سازمانی Bitdefender در بسته های نرم افزاری مختلف برای نیازهای متفاوت شبکه های سازمانی تهیه و ارائه می شوند.

فناوری های Bitdefender

فنـاوری Active Virus Control از روش های پیشرفته گمانه زنی (Heuristic) برای شناسایی لحظه ای (Real–time) تهدیدات جدید استفاده می کند. فناوری AVC هر برنامه ای را که بر روی کامپیوتر در حال اجرا هست، تحت نظر دارد و هر گونه رفتار و عملکرد مشکوک و تهدید آمیز برنامه را تشخیص می دهد.
بر خلاف دیگر روش های گمانه زنی که فایل ها را فقط در ابتدای اجرا و یا در هنگام دسترسی به آنها، کنترل می کنند، فناوری AVC تا زمانی که برنامه فعال و در حال اجرا است، آن را تحت نظر دارد.
فناوری منحصر به فرد b-have برنامه های مشکوک و مخرب را در یک محیط مجازی و قرنطینه، اجرا کرده و رفتار آنها را بررسی می کند. بدین ترتیب، ضریب خطای شنـاسایی (False-Positive) کاهش یافته و در عین حال، میزان شناسایی تهدیدات جدید و ناشناخته افزایش می یابد.
مبارزه موثرتر با هرزنامه (Spam)، شرکت Bitdefender فناوری ضد هرزنامه NeuNet را طراحی و تهیـه کـرده اسـت. در این روش، نمونه هایی از هرزنامه در اختیار فناوری NeuNet گذاشته می شود تا با یادگیری مشخصه ها و علائم آنها، قادر به شناسایی هرزنامه های جدید که دارای برخی علائم و یا ترکیبی از مشخصه های شناخته شده قبلی هستند، باشد.