درباره Bitdefender

شرکت Bitdefenderدر سـال 2001 میلادی در کشـور رومـانـی تـاسیس شد و در زمانی اندک، به یکی از سازندگان مطـرح نـرم افـزارهـای ضد ویـروس تبدیل شـد. شرکت Bitdefender سـازنـده یکی از سـریع ترین و کارآمدترین نرم افزارهای ضد ویروس در دنیا است.

محصولات بیت دیفندر دارنده ده ها نشان از مؤسسات ارزیابی مستقل نظیر AV-Comparatives و AV-Test هستند. همچنین محصولات Bitdefender به دفعات از سوی این موسسات معتبر به عنوان برترین ضد ویروس سال معرفی شده اند.

محصولات متنوع بیت دیفندر صدها میلیون کاربر خانگی و سازمانی را در اقصی نقاط جهان در برابر تهدیدات سایبری محافظت می کنند. محصولات Bitdefender توسط نمایندگان محلی این شرکت در بیش از 200 کشور دنیا توزیع و پشتیبانی می شوند.

اعلام رنکینگ جهانی آنتی ویروس بیت دیفندر توسط سایت جهانی av-test را از اینجا می توانید مشاهده کنید.

Bitdefender در ایران

شرکت Bitdefenderجزو معدود شرکت های عرضه کننده ضد ویروس در جهان است که حضور مستقیم در بازار ایران دارد. دفتر منطقه ای Bitdefender در ایران توسط مدیر ایرانی آن اداره شده و مسئولیت توسعه و نظارت بر محصولات بیت دیفندر را در بازار ایران برعهده دارد.

چندین شرکت باسابقه و مطرح در حوزه امنیت فناوری اطلاعات، به عنوان شرکای تجاری Bitdefender در ایران، وظیفه توزیع و پشتیبانی محصولات این شرکت را عهده دار هستند. هر یک از این توزیع کنندگان، کلیه خدمات فروش و پشتیبانی محصولات بیت دیفندر را از طریق شبکه نمایندگان محلی خود در سراسر کشور عرضه می نمایند.